trojkat-02

O NAS

Majestic Boards zostało stworzone przez grupę młodych ludzi,
chcących połączyć swoją pasję z pracą, która przyczyni się do rozpropagowania
alternatywnego środka transportu jakim jest ELEKTRYCZNY LONGBOARD

 

trojkat-02

AUTORSKI PROJEKT

Jako longboardziści i snowboardziści znający najważniejsze aspekty przyjemnej jazdy na deskach, stworzyliśmy autorską elektryczną deskę na własnych rozwiązaniach technologicznych i konstrukcyjnych, aby połączyć najprzyjemniejsze uczucie jazdy z jej praktycznym zastosowaniem w życiu codziennym. 
Nasze e-longboardy tworzymy w połączeniu technologii z handmadem w Polsce. Osobiście zajmujemy się ich produkcją, a każda deska przechodzi przez nasze ręce, abyśmy mogli zadbać o każdy szczegół w ich wysokiej jakości wykończeniu. Nie są produkowane seryjne, dzięki czemu są unikalne i wyjątkowe, aby spełnić oczekiwania wymagającego ridera. 
Gwarantujemy nie tylko jakość i parametry naszych elektrycznych desek, ale przede wszystkim satysfakcję i radość z jazdy! 
Jako polski producent nieustannie wprowadzamy upgrade’y do naszych autorskich produktów, które są dostępne dla każdego naszego klienta. 
Dokładamy wszelkich starań do najwyższej jakości obsługi klienta oraz obsługi serwisowej, również poza gwarancyjnej.
Można spotkać się z nami na różnych tematycznych eventach i porozmawiać 🙂 Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszymi e-deskami do testów. O wszelkich eventach w których bierzemy udział informujemy na social media.

Porównanie Modeli

Majestic SURFER

Majestic SUPREME